Środa, 20.02.2019, imieniny: Anety, Lehca, Leona

Wierni z Brzezinki na rekolekcjach w Kokoszycach

  • 9.07.2018, 15:44
  • Mirella Dąbek
Wierni z Brzezinki na rekolekcjach w Kokoszycach
Grupa kilkudziesięciu wiernych, na czele z proboszczem ks. dr. Andrzejem Hoinkisem, z parafii p.w. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Brzezince uczestniczyła w czterodniowych rekolekcjach w Wodzisławiu Śląskim – Kokoszycach.

Rekolekcje poprowadził pochodzący z Imielina ks. dr hab. Janusz Wilk. Każdego dnia mysłowiczanie brali udział w modlitwach, konferencjach oraz mszy św., a także aktywnie uczestniczyli w liturgii słowa (pierwsze czytanie i psalm responsoryjny). We wtorek odbyło się również posiedzenie Parafialnej Rady Duszpasterskiej, podczas którego omówiono bieżące sprawy. W rekolekcjach wziął udział prezydent Mysłowic Edward Lasok.

 

Mirella Dąbek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe