Niedziela, 18.11.2018, imieniny: Klaudyny, Romana, Tomasza

Amazon rozszerza swoją inwestycję w Sosnowcu

  • 10.07.2018, 09:30 (aktualizacja 10.07.2018 09:34)
Amazon rozszerza swoją inwestycję w Sosnowcu
Firma Amazon ogłasza rozszerzenie inwestycji w Sosnowcu. Otwarty zostanie budynek o powierzchni 11 000 m2, w którym zatrudnienie znajdzie 500 pełnoetatowych pracowników. Jedna z najnowocześniejszych hal położona jest w pobliżu działającego już centrum logistyki e-commerce, które zajmuje się dystrybucją odzieży i obuwia, do klientów z Polski i Europy.

 

Celem inwestycji jest zaspokojenie rosnącego popytu klientów na usługi firmy Amazon, a także rozszerzenie oferty i zapewnienie obsługi większej liczbie lokalnych przedsiębiorców. Całe sosnowieckie Centrum Logistyki E-Commerce zajmuje powierzchnię ponad 130 000 metrów kwadratowych, składowanych w nim będzie ok. 16 milionów artykułów – odzieży, biżuterii i obuwia. Obecnie zatrudnionych jest już 2500 osób, a do końca roku zostanie otwartych aż 500 nowych stanowisk. Marka Amazon to bardzo dobrze odbierany pracodawca, który zapewniają konkurencyjne pensje, dodatkowe bonusy oraz pakiet dodatkowych benefitów, takich jak prywatna opieka zdrowotna czy bezpłatny transport do pracy i z powrotem. Ponadto w ramach programu „Postaw na swój rozwój” firma pokryje nawet 95% kosztów kursów, podczas których pracownik może zdobyć umiejętności szczególnie pożądane na rynku pracy – bez względu na to, czy mają związek z dalszą pracą w Amazon czy też nie.

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe