Sobota, 15.12.2018, imieniny: Celiny, Ireneusza, Niny

Znakowanie rowerów podczas Tour de Pologne

  • 30.07.2018, 10:47 (aktualizacja 30.07.2018 10:52)
Znakowanie rowerów podczas Tour de Pologne
7 sierpnia w Mysłowicach odbędzie się akcja bezpłatnego znakowania rowerów. Jednoślady będzie można zabezpieczyć w Kosztowach podczas imprezy towarzyszącej przejazdowi peletonu Tour de Pologne przez nasze miasto.

Na rynku w Kosztowach umiejscowiona będzie 75. premia lotna wyścigu Tour de Pologne, od godz. 11.00 będzie się tam odbywać impreza towarzysząca przejazdowi kolarzy. Jedną z przygotowanych atrakcji będzie możliwość bezpłatnego oznakowania roweru.

Znakowanie roweru polega na wygrawerowaniu niepowtarzalnego numeru oraz umieszczeniu jednośladu w rejestrze oznakowanych rowerów powadzonym przez Komendę Miejską Policji w Mysłowicach. Dodatkowo rower zostaje oznakowany nalepką „Uwaga Rower Oznakowany”. Po oznakowaniu właściciel roweru otrzyma potwierdzenie przystąpienia do programu – plastikową kartę formatu dowodu osobistego.

Grawer powoduje zmiany w strukturze materiału, dzięki czemu można je wykrywać nawet po zatarciu znaków na powierzchni. Oznaczenie roweru zabezpiecza przed kradzieżą, a w razie odnalezienia skradzionego pojazdu – ułatwia odnalezienie właściciela.

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe