Sobota, 15.12.2018, imieniny: Celiny, Ireneusza, Niny

Zmiany w kierownictwie Straży Miejskiej Mysłowice

  • 2.08.2018, 13:39 (aktualizacja 02.08.2018 13:41)
  • mat. prasowe/aa
Zmiany w kierownictwie Straży Miejskiej Mysłowice Fot. UM Mysłowice
Magdalena Kawka-Nowatkowska została zastępcą komendanta Straży Miejskiej Mysłowice. Strażniczka zastąpiła na tym stanowisku Piotra Kurzaca, który przeszedł na emeryturę.

Magdalena Kawka-Nowatkowska jest pierwszą kobietą w historii mysłowickiej straży miejskiej na stanowisku zastępcy komendanta. Pracę w jej szeregach rozpoczęła 19 lat temu, kiedy jednostka była jeszcze wydziałem Urzędu Miasta Mysłowice. Na początku swojej kariery zajmowała się tworzeniem stanowiska dyżurnego, będącego koordynatorem działań służby patrolowo-interwencyjnej. Pełniła również funkcję oskarżyciela publicznego. Od lat działa w Zespole Profilaktyki Straży Miejskiej, jest współautorką wszystkich programów profilaktycznych skierowanych do dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych, których tematykę stanowi szeroki zakres zagadnień dotyczących bezpieczeństwa oraz budowania świadomości społecznej. Posługuje się językiem migowym, który niejednokrotnie wykorzystywany był podczas pracy w terenie.

mat. prasowe/aa
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe