Sobota, 15.12.2018, imieniny: Celiny, Ireneusza, Niny

Masz ciekawy pomysł? Poprowadź zajęcia w MOK

  • 9.08.2018, 10:46 (aktualizacja 09.08.2018 10:48)
Masz ciekawy pomysł? Poprowadź zajęcia w MOK
Masz ciekawy pomysł na prowadzenie zajęć w obszarze kultury i chciałbyś spróbować swoich sił w roli instruktora? Przyjdź do Mysłowickiego Ośrodka Kultury!

Choć wakacje w pełni, to Mysłowicki Ośrodek Kultury myśli już o wrześniu i o rozpoczynającym się wtedy nowym sezonie kulturalnym i edukacyjnym. Jak zwykle w ofercie MOK nie zabraknie zajęć tanecznych, szachowych, aktorskich, rękodzieła czy nauki gry na instrumentach, ale ośrodek chciałby poszerzyć swoją ofertę o nowe, ciekawe propozycje. Dlatego MOK zaprasza do współpracy nowych instruktorów, którzy wprowadzą do ośrodka swoją propozycję zajęć.

- W szczególności jesteśmy otwarci na niekonwencjonalne pomysły na warsztaty dla młodzieży. Wśród tegorocznych nowości znalazły się już zajęcia z języka angielskiego dla maluchów, warsztaty architektoniczne dla młodzieży i pilates/stretching dla kobiet. Liczymy na kolejne ciekawe propozycje! - zachęca MOK.

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe