Poniedziałek, 18.02.2019, imieniny: Konstancji, Krystiana, Sylwany

Michał Skiba pełni obowiązki dyrektora MOK

  • 5.09.2018, 14:57 (aktualizacja 05.09.2018 15:10)
Michał Skiba pełni obowiązki dyrektora MOK
Od 1 września 2018 roku Michał Skiba pełni obowiązki dyrektora Mysłowickiego Ośrodka Kultury. Z wykształcenia kierownik produkcji filmowej i telewizyjnej z powołania animator społeczny o czym niejednokrotnie mogli się przekonać mieszkańcy Mysłowic. 

Rozpoczynając prace w Mysłowicach w roku 2011, pierwszym wyróżniającym projektem Michała Skiby były odczarowane podwórka. Za pośrednictwem tego projektu udało się Mysłowickiemu Ośrodkowi Kultury, odwiedzić kilkadziesiąt placów zlokalizowanych w różnych dzielnicach z czego trzynaście przeszły swoiste odczarowanie, stając się miejscami przyjaznymi dla społeczeństwa. W chwili obecnej projekt ten jest pokazywany w kraju i za granicą jako świetny przykład rewitalizacji społecznej i cieszy się ogromnym zainteresowane na wszelkiego rodzaju konferencjach – nie tylko związanych z kulturą. 

Od samego początku swojej działalności w MOK, aktywnie pozyskuje pieniądze na projekty, których jest autorem,  z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.  Będąc zastępcą dyrektora MOK łączył funkcje animatora, lidera przedsięwzięć kulturalnych, kierownika odpowiedzialnego za realizację projektów, a popołudniami prowadził warsztaty teatralne na Brzezince i w MOK  przy ul.  Grunwaldzkiej.
 

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe