Sobota, 19.01.2019, imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza

Tomasz Papaj kandydatem PiS na prezydenta Mysłowic

  • 5.09.2018, 14:59 (aktualizacja 07.09.2018 16:34)
Tomasz Papaj kandydatem PiS na prezydenta Mysłowic
W miniony wtorek 4 września, w biurze senatora Czesława Ryszki przy ul. Grunwaldzkiej 22 odbył się briefing prasowy Tomasza Papaja, który został desygnowany przez władze Prawa i Sprawiedliwości do kandydowania na stanowisko prezydenta Mysłowic.

W towarzystwie przedstawicieli zaplecza politycznego mysłowickich struktur PiS, Tomasz Papaj przedstawił siedem priorytetów działań jakimi najpilniej zamierza się zająć. To planowane działania w każdym obszarze miasta począwszy od obietnicy zmniejszenia zadłużenia miasta i miejskiej spółki MPWiK, przez uruchomienie funkcji rozwojowo - kulturowej na terenach po kopalni Mysłowice, aż po wsparcie rozwoju budownictwa mieszkaniowego i ochronę środowiska. Oczywiście nie zabrakło deklaracji dbania o młodzież, przedsiębiorców i seniorów.

Kandydat na prezydenta Tomasz Papaj jest człowiekiem skutecznym. zapewniała uczestników briefingu Jolanta Bernais, rzecznik prasowy kandydata na prezydenta Mysłowic, która prowadziła spotkanie.

Tomasz Papaj był związany z ugrupowaniem prezydenta Edwarda Lasoka – Mysłowickim Porozumieniem Samorządowym (MPS). Był wiceprezesem zarządu MPS. Niedawno zrezygnował z tej funkcji. Od lat przewodniczy też radzie nadzorczej mysłowickiego Zakładu Oczyszczania Miasta.

W latach 1998 – 2002 Papaj zajmował stanowisko wiceprezydenta Mysłowic, od 1998 do 2006 roku radnym Rady Miasta Mysłowice. Doświadczenie w sektorze publicznym zdobywał także jako pełnomocnik ds. systemu zarządzania jakością w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Śląskiego (2007-2010) i konsultant ds. Strategii Wojewody Śląskiego na lata 2013-2016. Papaj jest dr. nauk ekonomicznych, pracownikiem Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

gg


 


 


 

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
niebo
niebo 16.09.2018, 20:08
a ja liczę na Pana Tomasza Papaja, program .dobry, Mysłowice potrzebują zmian, a Pan Wójtowicz już swoje zrobił - 20 lat w samorządzie to czas na emeryturę
Krzysiek
Krzysiek 13.09.2018, 18:59
Fakt jest najlepszy, w szczególności zasłużył się w Lokatorze. Ciekawe dlaczego nikt nie odpowiedział karnie za malwersacje w spółce Lokator. Każdy kto tam zasiadał w zarządzie i RN winien być izolowany od środków publicznych.
ja
ja 7.09.2018, 19:01
Papaj taki nowy jak ja w Mysłowicach. Całą pierwszą kadencję doradzał Lasokowi za kasę i jak wyszło widać. Ta plejada nadmiernego zatrudnienia to pokłosie Papajowego schematu organizacyjnego miasta za który też wziął kasę. Potem w podzięce dostał szefa rady nadzorczej ZOM za ponad 3 tysiaki za m-c. A przypomnieć trzeba t,o jak Lasok dał go do rady nadzorczej Lokatora - tego co miał Bauverein, to nie dość, że nic nie wskórał, to gmina straciła na tej zbankrutowanej spółce 13 mln zł. Tyle potrafił i potrafi. Tylko gratulować opinii i rekomendacji.
Z Mysłowic
Z Mysłowic 10.09.2018, 10:29
I jeszcze w PIC ("sławna" miejska spółka ) działał.
MZ
MZ 6.09.2018, 15:38
I pomyśleć że jeszcze nie tak dawno był wice szefem zaplecza prezydenta Lasoka. Ten to ma pech - najpierw jego bliski współpracownik, partner polityczny z którym się wspierali nawzajem zdecydował się startować z PO na prezydenta Mysłowic a teraz drugi współpracownik z PIS. Pech czy obstawiają wszystkie możliwe pozycje startowe?
Mysłowiczanin
Mysłowiczanin 5.09.2018, 22:44
Zdecydowanie najlepszy kandydat. Mysłowice muszą wymienić całą tą ekipę urzędników którzy zajmują radę miasta i prezydenturę przez ostatnie 20 lat. Postawmy na ludzi nowych , młodych , aktywnych. Zdecydowanie Tomasz Papaj to najlepszy wybór jeśli chodzi o prezydenturę, jeśli chodzi o radę miasta to młode osoby takie jak pani Agnieszka Lasocka startująca chyba w okręgu 1 czy Grzegorz Sałata z okręgu 3 to młodzi , aktywni ludzie którym faktycznie leży na sercu los naszego miasta oraz którzy na prawdę są godni naszego zaufania . Mój głos pójdzie właśnie na niech i wszystkich również do tego zachęcam. Dajmy szansę tym młodym i nowym ludziom bo inaczej Mysłowice nadal trwać będą w letargu...

Pozostałe