Środa, 20.02.2019, imieniny: Anety, Lehca, Leona

Awanse i wyróżnienia z okazji Dnia Straży Miejskiej

  • 10.09.2018, 14:24
Awanse i wyróżnienia z okazji Dnia Straży Miejskiej
Mysłowiccy strażnicy miejscy obchodzili swoje święto 7 września br. Uroczystość odbyła się w siedzibie straży miejskiej przy ul. Strażackiej.

Była to okazja do podziękowań, gratulacji, wręczenia awansów i wyróżnień. Ślubowanie złożyli nowi strażnicy, którzy tym samym powiększyli grono dbających o bezpieczeństwo i porządek w Mysłowicach mundurowych.

Awanse na wyższe stanowiska służbowe otrzymali: strażnik Krzysztof Oleksiak na stanowisko starszego strażnika, młodszy strażnik Adam Wieczorek na stanowisko strażnika, aplikant Dorota Garszczyńska na stanowisko młodszego strażnika, aplikant Gabriela Pacek na stanowisko młodszego strażnika, aplikant Paweł Majewski na stanowisko młodszego strażnika, aplikant Arkadiusz Czaja na stanowisko młodszego strażnika, aplikant Filip Palkowski na stanowisko młodszego strażnika.

Wyróżnienia otrzymali: Beata Kostrzewa, Piotr Asenkowicz, Vanessa Varmusz, Karolina Kędrak.

Strażnicy składający ślubowanie: Dorota Garszczynska, Gabriela Pacek, Paweł Majewski, Arkadiusz Czaja, Filip Palkowski oraz osoby będące w trakcie służby przygotowawczej: Jan Jochemczyk, Łukasz Sielski, Grażyna Januszewicz.

 

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe