Wtorek, 11.12.2018, imieniny: Biny, Damazego, Waldemara

Bończyk: był sklep Tesco, będzie klub fitness

  • 3.10.2018, 19:19
Bończyk: był sklep Tesco, będzie klub fitness
Od dwóch lat budynek po Tesco przy ul. Bończyka stoi pusty po tym, jak sklep został zlikwidowany. Wkrótce ma się to zmienić, bo nieruchomość ma nowego właściciela.

Inwestor, którym jest firma PHU „MAX” Mariusz Szczęsny z siedzibą w Zawierciu, według naszych informacji planuje otworzyć na Bończyku nowy klub fitness. Przedsiębiorcy działalność związana z aktywnością fizyczną nie jest obca. Prowadzi już Centrum Rozrywki Sosnowiec, w skład którego wchodzi park trampolin i siłownia z klubem fitness.

Pod koniec września firma zgłosiła w urzędzie miasta zmianę sposobu użytkowania budynku handlowego po dyskoncie spożywczym Tesco na budynek usługowy Klub Fitness.

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Marcin
Marcin 4.10.2018, 19:42
Elegancko😉
Mc
Mc 4.10.2018, 17:49
Prywatne osoby rozwijają miasto, budują, otwierają nowe firmy. A czym może pochwalić się Pan Prezydent? . Wiele w mojej ocenie tego nie było.
Aga
Aga 5.10.2018, 18:58
A miasto ma zakładać firmy ? Chyba dobrze że przyciąga inwestorów i się rozwija ? Dziwne to pana stwierdzenie. Jako ekonomistka nie dostrzegam minusów tej sytuacji. Tak jak i również jako mieszkanka Myslowic.
Jasienica
Jasienica 4.10.2018, 12:13
Będzie ciekawie! Obecnie na terenie TESCO i parkingu pasożytował fitness z naprzeciwka. Urząd prezydenta Lasoka zupełnie bezkrytycznie zgodził się na powstanie mega klubu fitness praktycznie bez parkingu. Obecnie parking tesco jak i okoliczne ulice są zawalone autami. Co się stanie jak właściciel terenu postawi szlaban? Nie trudno przewidzieć - ale widać tego jak zwykle zabrakło urzędnikom miejskim wydającym zgodę na zmianę sposobu użytkowania obiektu z naprzeciwka. Kolejny raz za głupotę urzędników zapłacą okoliczni mieszkańcy którzy będą mieli zawaloną drogę samochodami i uliczki osiedlowe. Brawo Wydział Architektury i Budownictwa Urzędu Miasta Mysłowice. Brawo pani naczelnik Zygmunt!

Pozostałe