Wtorek, 11.12.2018, imieniny: Biny, Damazego, Waldemara

Silesia Marathon – będą utrudnienia na drogach

  • 5.10.2018, 12:46
Silesia Marathon – będą utrudnienia na drogach Fot. Pixabay
7 października (niedziela) ulicami Katowic, Mysłowic, Siemianowic Śląskich i Chorzowa pobiegną uczestnicy Silesia Marathon. W związku z organizacją biegu na drogach wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym.

Trasa biegu ulicznego wymagać będzie całkowitego wstrzymania ruchu kołowego oraz funkcjonowania komunikacji publicznej.

W Mysłowicach od ok. 9.40 do ok. 11.40 maraton przebiegać będzie ulicami: Mikołowską i Obrzeżną Zachodnią, co spowoduje zmianę trasy przejazdu dla linii autobusowych nr: 76 i 292.

Linia autobusowa nr 76:

  • w kierunku centrum Katowic - po obsłudze przystanku „Bończyk Kościół”, autobusy skierowane zostaną ulicami: Bończyka, Katowicką oraz Bagienną. Nie będą obsługiwać katowickiej dzielnicy: Janów, Wilhelmina oraz Zawodzie,

  • w kierunku Mysłowic – po obsłudze przystanku „Wilhelmina Krakowska [nż]” autobusy skierowane zostaną ulicami: Bagienną, Katowicką, Bończyka, do włączenia się na swoją rozkładową trasę na przystanku „Bończyk Kościół”.

Linia autobusowa nr 292:

  • zakończy relację na przystanku „Giszowiec Kościół”. Przystanek ten w ww. godzinach będzie zarówno przystankiem końcowym, jak również początkowym tej linii,

  • natomiast od strony Mysłowic, po obsłudze centrum Mysłowic zakończy relację na przystanku „Mysłowice Towarowa”. W podanych godzinach nie będzie możliwości przejazdu tą linią pomiędzy miastem Mysłowice a Katowice.

Linie autobusowe nr: 18, 66, 931 – kursować będą na wydłużonej relacji do przystanku „Katowice Aleja Korfantego”. Autobusy tych linii skierowane zostaną bezpośrednio ul. Bagienną bez obsługi dzielnicy Zawodzie.

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe