Wtorek, 11.12.2018, imieniny: Biny, Damazego, Waldemara

W SP13 obchodzono Światowy Dzień Zwierząt

  • 8.10.2018, 12:22
  • mat. nadesłany
W SP13 obchodzono Światowy Dzień Zwierząt
W związku z przypadającym 4 października Światowym Dniem Zwierząt, w Szkole Podstawowej nr 13 odbyła się akcja, w ramach której zbierano fundusze na utrzymanie szkolnych hodowli.

Pełnią one nie tylko funkcję wychowawczą, ale są cennym środkiem dydaktycznym w realizacji biologicznych treści nauczania. Podczas przerw na szkolnym korytarzu można było zobaczyć: gekony, patyczaki, chomika, rybki. Starsi uczniowie, którzy na co dzień opiekują się hodowlami opowiadali o zwierzętach młodszym kolegom. Największym zainteresowaniem cieszyły się patyczaki i gekony, każdy chciał z bliska zobaczyć zwierzaka i dowiedzieć się czegoś interesującego na jego temat.

Mamy nadzieję, że ta żywa lekcja biologii uświadomiła wszystkim, że zwierzęta to także żywe istoty, które zasługują na odpowiednie traktowanie i mają swoje prawa – mówią organizatorzy akcji.

mat. nadesłany
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe