Wtorek, 11.12.2018, imieniny: Biny, Damazego, Waldemara

Agencja Rozwoju Lokalnego chce dać 25 tys. zł siedmiu osobom

  • 8.10.2018, 16:25
  • IP
Agencja Rozwoju Lokalnego chce dać 25 tys. zł siedmiu osobom Fot. Pixabay
Sześciu kobiet i jednego mężczyzny poszukuje Sosnowiecki Park Naukowo-Technologiczny, by dać im 25 750 tys. zł i nauczyć jak rozsądnie je zainwestować.

Właśnie ruszył nabór dodatkowy do projektu „Startuj z SPNT III”. Dokumenty rekrutacyjne można składać do 16 października b.r. Swój udział mogą zgłosić osoby mieszkające na terenie województwa śląskiego, którym grozi bezrobocie.

- Chcemy pomóc osobom zagrożonym zwolnieniami, tym, którym pracodawca chce wręczyć wypowiedzenie albo już zwolnionych z przyczyn dotyczących zakładu pracy - tłumaczy Sara Oleksiak z prowadzącej projekt Agencji Rozwoju Lokalnego S.A. w Sosnowcu.

Uczestnikami projektu mogą więc być pracownicy firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw (MSP), przechodzących restrukturyzację, znajdujących się w kryzysie. Uczestnicy projektu otrzymają nie tylko 25,7 tys. zł dofinansowania na rozpoczęcie działalności ale i doradztwo zawodowe, poradnictwo psychologiczne, szkolenia z zakresu prowadzenia firmy, indywidualną opiekę i wsparcie oficera dotacyjnego.

To już kolejna edycja projektu „Startuj z SPNT”. Celem projektu jest zaktywizowanie do samozatrudnienia 40 osób z województwa śląskiego i utrzymanie założonej działalności przez minimum rok.

Dokumenty można składać do 16 października w siedzibie należącego do ARL S.A. - Sosnowieckiego Parku Naukowo-Technologicznego przy ul. Wojska Polskiego 8a w Sosnowcu.

Więcej informacji można uzyskać na stronie http://spnt.sosnowiec.pl/index.php?page=aktualnosci-9

IP
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe