Środa, 20.02.2019, imieniny: Anety, Lehca, Leona

Pobiegli dla Niepodległej (zdjęcia)

  • 11.10.2018, 15:31 (aktualizacja 11.10.2018 15:37)
Pobiegli dla Niepodległej (zdjęcia)
Społeczność Szkoły Podstawowej Sportowej w wyjątkowy sposób uczciła 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Uczniowie wraz z nauczycielami przebiegli dzisiaj 100 kilometrów.

Obchody 100-lecia niepodległości są obchodzone w całym kraju w rozmaity sposób. Szkoła na Piasku postanowiła zrobić to najlepiej jak potrafi – czyli na sportowo. Na boisku Kociny zorganizowała bieg, w którym udział wzięły dzieci, młodzież, nauczyciele i trenerzy. W sumie dystans 100 kilometrów został pokonany przez 17 sztafet. Ci, którzy akurat nie biegli, dopingowali z trybun swoich kolegów.

Uczestnicy sportowej imprezy na koszulkach nosili litery, które układały się hasło „Niepodległa 2018”. Takie samo hasło tworzyły plansze trzymane przez kibicujących na widowni.

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe