Sobota, 19.01.2019, imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza

Wszystkich Świętych: darmowa komunikacja miejska i zmiany w organizacji ruchu

  • 25.10.2018, 14:51 (aktualizacja 25.10.2018 14:57)
Wszystkich Świętych: darmowa komunikacja miejska i zmiany w organizacji ruchu
W związku ze zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych, w celu ułatwienia dojazdu do cmentarzy na terenie Mysłowic, od 31 października do 3 listopada w rejonie cmentarzy będzie obowiązywać nowa organizacja ruchu. Osoby, które 1 listopada postanowią jednak skorzystać z miejskiej komunikacji, będą mogły podróżować autobusami i tramwajami za darmo.

Zmiany organizacji ruchu

W dzielnicy Brzęczkowice, na ul. Hlonda od skrzyżowania z ul. Nygi do skrzyżowania z ul. Wały 10, wprowadzony zostanie zakaz zatrzymywania się po obu stronach drogi (znaki B-36). Policjanci zalecają parkowanie samochodów na pobliskich parkingach sklepowych i osiedlowych.

W Brzezince na ul. Cmentarnej wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy od ul. Piaskowej do cmentarza i na ul. Nowocmentarnej do ul. Nowochrzanowskiej.

W dzielnicy Wesoła dojazd do cmentarza możliwy będzie ul. Obrońców Westerplatte od ul. 3 Maja. Na ul. Wiosny Ludów wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy (wyjazd z cmentarza).

 

Autobusem i tramwajem za darmo

Aby uniknąć kłopotów ze znalezieniem miejsca do zaparkowania, 1 listopada wybierając się na groby warto skorzystać z miejskiej komunikacji. Tym bardziej, że w dniu Wszystkich Świętych będzie ona darmowa. Pasażerowie będą mogli podróżować bezpłatnie wszystkimi liniami KZK GOP jak i PKM Jaworzno. Dla tramwajów i autobusów KZK będą obowiązywały rozkłady jazdy ważne w soboty, a dla niektórych linii rozkłady ważne we Wszystkich Świętych.

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe