Sobota, 19.01.2019, imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza

Spotkanie z Jackiem Santorskim

  • 26.10.2018, 12:28
Spotkanie z Jackiem Santorskim
Gościem specjalnym listopadowego Spotkania z Biznesem będzie Jacek Santorski. Spotkanie odbędzie się 8 listopada.

Jacek Santorski – przedsiębiorca i praktyk biznesu, jednocześnie profesor honorowy w szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej, gdzie prowadził autorski program dla liderów, Akademię Psychologii i Przywództwa. Mysłowiccy przedsiębiorcy będą mieli okazję spotkać się z Santorskim w Szybie Bończyk już 8 listopada. Osoby zainteresowane proszone są o potwierdzenie udziału do 6 listopada na adres: kancelaria@myslowice.pl

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Piter
Piter 27.10.2018, 09:35
Z tym profesorem to przesada. "honorowy" profesor - pierwsze słyszę. Coś jak doktor honorowy co Wałęsa po zawodowej dostał? A jaki biznes wielki ten pan prowadzi? Nazwa firmy? Ile osób zatrudnia? Jakie roczne obroty? :-)

Pozostałe