Sobota, 19.01.2019, imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza

Harcerze rozpalą Ogień Niepodległości

  • 5.11.2018, 13:11 (aktualizacja 05.11.2018 13:14)
Harcerze rozpalą Ogień Niepodległości Fot. Pixabay
11 listopada harcerze z 4. Środowiskowej Drużyny Harcerskiej "Agricola" rozpalą w Mysłowicach Ogień Niepodległości.

Program Ogień Niepodległości jest zaproszeniem do wielopokoleniowego świętowania odzyskania przez naszą Ojczyznę niepodległości. W całej Polsce wieczorem 10 i 11 listopada zapłoną ogniska, przy których celebrować będziemy pamiętne wydarzenia z historii Polski, prowadzące do odzyskania niepodległości. Ogień Niepodległości jest otwarty dla wszystkich tych, którym nie jest obojętna pamięć o historii naszego narodu i chcieliby zarazić swoją lokalną społeczność ideą świętowania rocznicy odzyskania niepodległości przy wspólnym ogniu.

W akcji postanowili wziąć udział także mysłowiccy harcerze i podkreślić w ten sposób szczególność obchodów odzyskania niepodległości w roku rocznicowym. Ognisko odbędzie się 11 listopada o godz. 18.00 na Górce Słupeckiej. Harcerze zaprosili na nie wszystkich zuchów i harcerzy z drużyn współpracujących na co dzień z 4ŚDH "Agricola", wraz z rodzinami. - Serdecznie zapraszamy również wszystkich chętnych mieszkańców miasta chcących uczcić święto odzyskania niepodległości przy Ogniu Niepodległości - zaprasza hm Anna Berzowska.

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe