Sobota, 19.01.2019, imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza

Odmieniona Górka Słupecka

  • 7.11.2018, 14:33
Odmieniona Górka Słupecka
Dobiega końca inwestycja zagospodarowania Górki Słupeckiej, czyli terenu położonego opodal Trójkąta Trzech Cesarzy. Zadanie to wygrało edycję Mysłowickiego Budżetu Obywatelskiego w 2016 r.

Wokół łąki za cmentarzem w Brzęczkowicach powstała ścieżka, którą można dojść do pamiątkowego głazu. Teren został wyposażony w altany, ławki, stojaki rowerowe i oświetlenie, zostanie uzupełniony jeszcze o miejsca do grillowania. Jedną ze ścieżek zdobią drewniane pergole.

Górka Słupecka ma szansę stać się miejscem do spędzania czasu, spacerów i rekreacji, a w przyszłości – na co liczymy – może być wzbogacana o dodatkowe atrakcje, takie jak siłownia napowietrzna, czy plac zabaw.

 

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Dziadek
Dziadek 19.11.2018, 20:22
Wszystko ładnie ale teraz kosze pełne butelek i śmieci obok koszy i kto je będzie sprzątał jak nawet nie ma wjazdu do koszy no chyba ze będą nosić w rękach do góry.
TS
TS 9.11.2018, 21:22
Jakoś marnie to wygląda ale miejscowi degustatorzy trunków będą wniebowzięci. Ogólnie koncepcja jest średnia - szczególnie w aspekcie 100 lecia odzyskania niepodległości i uwolnienia się od zniewolenia trzech cesarzy co kosztowało Polaków setki tysięcy żyć poświęconych w powstaniach i wojnach., wynaradawianych pokoleń, gremanizowanych, rusyfikowanych etc. A już wpomianie to tak nielubianym symbolu jak wieża bismarca to już naprawdę ostra zniewaga. Ludzie zapominają o co dziadowie walczyli i syndrom sztokhlolmski się odzywa zaczynają czcić oprawców.
Cesorz
Cesorz 7.11.2018, 17:28
Szkoda tylko ze ten projekt budżetu obywatelskiego to jeden wielki plagiat . Oceńcie państwo sami!!! https://www.youtube.com/watch?v=yx2Of14oglk i na etapie zgłoszenia powinien być odrzucony.Na tej stronie na YouTubie to bardzo widać.A tak stał się standardowym projektem z nieszczęśliwą realizacją spóźnieniem .Władza nie do końca w wyborach mogła się nim pochwalić. Tajemnica poliszynela było to ze wszyscy o tym wiedzieli i nic z tym nie zrobili .
Atlantyda
Atlantyda 7.11.2018, 16:55
Fajnie. Menele będą miały gdzie siedzieć

Pozostałe