Sobota, 19.01.2019, imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza

Warsztaty z Teatrem From Poland

  • 8.11.2018, 14:07 (aktualizacja 08.11.2018 14:12)
Warsztaty z Teatrem From Poland Fot. Pixabay
Mysłowicki Ośrodek Kultury zaprasza młodzież i dorosłych na cykl warsztatów z Teatrem From Poland dla wszystkich tych, którzy marzą o pracy na scenie.

Pierwsze spotkanie odbędzie się 22 listopada. Uczestnicy poznają podstawy działań scenicznych - etiudy: na wyobraźnię, z rekwizytem, ćwiczenia zespołowe, spontaniczność i improwizacja. Warsztaty poprowadzi Jarosław Filipski.

Kolejne warsztaty są zaplanowane na 29 listopada. Ich tematyką będzie emisja głosu, dykcja, interpretacja tekstu, podstawowe zadania aktorskie, dialog z partnerem. Prowadzenie: Paweł Ziegler.

Uczestnicy spotkania, które odbędzie się 6 grudnia pod okiem Jarosława Filipskiego poznają elementy teatru ulicznego: żonglerkę, flower-stick, monocykl, szczudła, kiwido.

Ostatnie, czwarte warsztaty (13 grudnia) będą poświęcone podstawom pantomimy, ćwiczeniom ruchu scenicznego, zabawie językiem gestu i wizji, rozwijaniu świadomości własnego ciała, szukaniu nowych przestrzeni w świecie wyobraźni. Poprowadzi je Izabela Walczybok-Matuszyńska.

Po zakończeniu cyklu przewidziane jest utworzenie nowej grupy i realizującej nowe spektakle teatralne: sceniczny i uliczny.

Wszystkie warsztaty będą się odbywały w MOK w Brzezince. Wstęp jest wolny, ale liczba miejsc ograniczona, dlatego warto pospieszyć się z zapisami: janow@m-ok.pl

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe