Wtorek, 11.12.2018, imieniny: Biny, Damazego, Waldemara

Bezpłatne sprawdzą i ustawią światła w twoim samochodzie

  • 22.11.2018, 13:43
Bezpłatne sprawdzą i ustawią światła w twoim samochodzie
W ramach ogólnopolskiej akcji „Twoje światła – Twoje bezpieczeństwo” działająca przy Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Mysłowicach Stacja Kontroli Pojazdów (ul. Mikołowska 44a - wjazd od ulicy Janowskiej), będzie prowadzić darmowe sprawdzenie i ustawianie świateł.

Akcja odbędzie się w cztery kolejne soboty: 24 listopada oraz 1, 8 i 15 grudnia w godzinach 9.00 – 13.00. Celem akcji jest zwrócenie uwagi kierowców na stan oświetlenia w pojazdach, jako istotnego elementu poprawy bezpieczeństwa na drodze. Późnojesienne warunki drogowe, szybciej zapadający zmierzch i inne niekorzystne zjawiska atmosferyczne są przyczyną wielu dramatycznych zdarzeń na drogach i ulicach. Niewątpliwie, systematyczna kontrola stanu oświetlenia pojazdów pozytywnie wpłynie na bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego. Kilkuminutowe badanie da nam pewność, że np. podczas jazdy nie będziemy oślepiać światłami innych kierowców, co przyczyni się do poprawy naszego bezpieczeństwa na drodze.

 

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe