Wtorek, 11.12.2018, imieniny: Biny, Damazego, Waldemara

Moto Mikołaje dzieciom z domów dziecka

  • 23.11.2018, 12:55
Moto Mikołaje dzieciom z domów dziecka
W tym roku już po raz szósty grupa Motocyklowe Mysłowice organizuje dla dzieci z mysłowickich domów dziecka akcję Moto Mikołaje, dzięki której podopieczni placówek zostaną obdarowani mnóstwem prezentów. Każdy kto chciałby się włączyć z tę szczytna inicjatywę może wziąć udział w zbiórce darów.

W mysłowickim markecie Tesco przy ul. Moniuszki stoją kosze, do których można wrzucić prezenty - słodycze, artykuły szkolne, zabawki, sprzęt sportowy czy maskotki. 

Dodatkowo w tym roku od podopiecznych placówek członkowie Motocyklowych Mysłowic zebrali listy do św. Mikołaja, w których dzieci napisały o swoich marzeniach. Jeśli ktoś chciałby zostać darczyńcą i spełnić jedno z takich marzeń, można kontaktować się poprzez fanpage Motocyklowych Mysłowic na portalu Facebook: https://www.facebook.com/MotoMyslowice/

Wszystkie zebrane podarunki zostaną dostarczone dzieciom 9 grudnia. Moto Mikołaje wyruszą o godz. 10.00 spod marketu Tesco i pojadą do domów dziecka. Około godz. 12.00-13.00 zawitają na mysłowicki Rynek, gdzie odbywać się będzie jarmark świąteczny.

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe