Wtorek, 11.12.2018, imieniny: Biny, Damazego, Waldemara

MOSiR ma nowego dyrektora. Na razie na zastępstwo

  • 27.11.2018, 13:47
MOSiR ma nowego dyrektora. Na razie na zastępstwo
Prezydent Dariusz Wójtowicz zatrudnił na stanowisku dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Karola Pawlika. Nowy dyrektor zastąpi obecnego szefa ośrodka na czas jego nieobecności.

Dyrektor MOSiR Bartłomiej Gruchlik do końca roku przebywa na bezpłatnym urlopie. Urlop rozpoczął w styczniu tego roku, gdy został powołany przez Edwarda Lasoka na swojego II zastępcę. Wicedyrektorem MOSiR został wówczas kierownik Działu organizacji imprez Paweł Gawęda, i to on do tej pory kierował działalnością ośrodka.

Po objęciu urzędu prezydenta, Dariusz Wójtowicz odwołał Bartłomieja Gruchlika ze stanowiska wiceprezydenta. Trzy dni później, 26 listopada, wydał zarządzenie w sprawie zatrudnienia na umowę zastępstwa na stanowisku dyrektora MOSiR Karola Pawlika. Pawlik ma zastępować Bartłomieja Gruchlika na czas jego usprawiedliwionej nieobecności.

Karol Pawlik jest tyszaninem, w przeszłości był dyrektorem klubu GKS Tychy i dyrektorem d.s. sportowych i kierownikiem sekcji hokej na lodzie w komunalnej spółce Tyski Sport. Jest także właścicielem firmy, która zajmuje się doradztwem w zakresie bieżącego kierowania rozgrywkami Polskiej Hokej Ligi.

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
zasmucona
zasmucona 28.11.2018, 01:13
Nowa miotła dobrze zamiata :(
Anastazja
Anastazja 27.11.2018, 21:44
Gruchlik poszedł w politykę i zmiana na stołku dyrektora jest konieczna. Niestety MOSiR po***da i potrzebuje gospodarza bez ambicji politycznych a z ambicjami w dbaniu o powierzony majątek.

Pozostałe