Wtorek, 11.12.2018, imieniny: Biny, Damazego, Waldemara

Eksperci doradzą na temat pozyskiwania dotacji z Unii Europejskiej

  • 3.12.2018, 10:00
Eksperci doradzą na temat pozyskiwania dotacji z Unii Europejskiej
Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Katowicach wraz z Urzędem Miasta Mysłowice zapraszają na bezpłatne konsultacje ze specjalistami ds. funduszy europejskich w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego. Najbliższe konsultacje odbędą się 6 grudnia.

Konsultacje skierowane są do osób fizycznych, przedsiębiorców, przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego (JST), przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz wszystkich zainteresowanych tematyką unijną.

Spotkania będą miały miejsce w Urzędzie Miasta Mysłowice. Najbliższe konsultacje odbędą się 6 grudnia br. w sali 224 (dawna sala przedsesyjna, 1 piętro) urzędu miasta w godz. od 10.00 do 14.00.

W ramach konsultacji będzie można otrzymać wiele cennych informacji. Specjaliści ocenią czy państwa pomysł na projekt ma szansę otrzymać dotację lub preferencyjną pożyczkę z funduszy europejskich, przypiszą państwa pomysł do konkretnego priorytetu i działania w programie finansowanym z funduszy, poinformują o warunkach, kryteriach i procedurach przyznania dotacji, przedstawią krok po kroku proces ubiegania się o dofinansowanie, przekażą dane kontaktowe do instytucji, które przyznają dotacje, wesprą państwa w przygotowaniu wniosku o dofinansowanie, pomogą w realizacji i rozliczeniu państwa projektu, pomogą w znalezieniu odpowiedniego projektu, przedstawią ciekawe publikacje związane z funduszami europejskimi.

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe