Wtorek, 11.12.2018, imieniny: Biny, Damazego, Waldemara

Michał Skiba dyrektorem Mysłowickiego Ośrodka Kultury

  • 3.12.2018, 13:04 (aktualizacja 03.12.2018 13:17)
Michał Skiba dyrektorem Mysłowickiego Ośrodka Kultury
Z dniem 28 listopada br. prezydent Mysłowic powołał Michała Skibę na stanowisko dyrektora Mysłowickiego Ośrodka Kultury.

Michał Skiba pracuje w Mysłowickim Ośrodku Kultury od 2011 roku, najpierw na stanowisku wicedyrektora, a od września tego roku jako pełniący obowiązki dyrektora. Wcześniej pracował w Regionalnym Ośrodku Kultury w Katowicach. Z wykształcenia jest kierownikiem produkcji filmowej i telewizyjnej.

Znany wszystkim mieszkańcom animator kultury m. in. z takich projektów jak odczarowane podwórka miasta Mysłowice. Ponadto jest autorem wszystkich projektów od 2011 roku, na które MOK pozyskał dofinansowanie z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe