Wtorek, 11.12.2018, imieniny: Biny, Damazego, Waldemara

Szyb Bończyk zaprasza osoby samotne na Wigilię

  • 6.12.2018, 15:35
Szyb Bończyk zaprasza osoby samotne na Wigilię Fot. Szyb Bończyk
Wigilie dla osób samotnych w Szybie Bończyk to już kilkuletnia tradycja. Właściciele Szybu wraz z ks. Rafałem Ryszką w tym roku także zapraszają do siebie wszystkich tych, którzy 24 grudnia nie chcą spędzić w samotności.

- Tego dnia nikt nie powinien być sam. Dlatego, jak co roku, organizujemy spotkanie dokładnie w Wigilię o godzinie 13. Zachęcamy osoby samotne aby zgłaszały do nas chęć udziału w spotkaniu. Ci, którzy chcą pomóc są również mile widziani - mówią Aneta i Maciej Sikora, fundatorzy Wigilii dla samotnych.

Właściciele Szybu już po raz szósty organizują takie świąteczne spotkanie i apelują do mieszkańców: jeśli znacie osoby z sąsiedztwa i wiecie, że w tym dniu są samotne, przekażcie im tę informację, a za ich zgodą możecie zgłosić ich udział w Wigilii.

Zgłoszenia pod nr telefonu: 519 116 713 lub osobiście w Bistro Braks (ul. Bończyka 13).

Do udziału w przedsięwzięciu i jego wsparciu Aneta i Maciej Sikora zapraszają również firmy, instytucje oraz wolontariuszy.

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe