Sobota, 19.01.2019, imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w Mysłowicach

  • 2.01.2019, 15:12 (aktualizacja 02.01.2019 15:20)
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w Mysłowicach
Wielkimi krokami zbliża się 27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku 13 stycznia zagra ona również w Mysłowicach w hali MOSiR. Imprezę rozpocznie mecz Reprezentacji Miasta Mysłowice kontra Drużyna Sportowców Śląskich, odbędzie się szereg pokazów i warsztatów tańca oraz licytacje. O 20.00 Mysłowice wyślą swoje światełko do nieba, a będzie nim efektowny pokaz laserowy.

Licytować będzie można m.in. kurs jazdy na rolkach z prezydentem Mysłowic, koszulkę z autografem Mariusza Czerkawskiego, kolację z liderem grupy Cree Sebastianem Riedlem i wiele innych ciekawych przedmiotów. - Jeżeli ktoś miałby pomysł na jedną z licytacji zachęcamy do kontaktu z Kancelarią Prezydenta Miasta Mysłowice ul. Powstańców 1, tel. 32 317 11 67, mail: kancelaria@myslowice.pl. To może być jakiś cenny przedmiot lub zaoferowanie innej usługi np. ciekawych warsztatów czy kursu – mówi Anna Górny Z Zespołu Prasowego Urzędu Miasta Mysłowice.

W tym roku wolontariusze będą zbierać środki na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.


Harmonogram imprezy:

15.00 mecz Reprezentacji Miasta Mysłowice kontra Drużyna Sportowców Śląskich,

17.00 licytacja,

17.30 pokazy i warsztaty taneczne w wykonaniu StageART Dance Studio: warsztaty taneczne contemporary&jazz, pokazy taneczne grup: OhanaART, AkukuART oraz Teatru Tańca Contempo,

18.00 licytacja,

18.30 pokazy i warsztaty taneczne w wykonaniu Studia Tańca I Fly,

19.00 licytacja,

19.30 Teatr Tańca Dyemotion,

20.00 Światełko do nieba (pokaz laserowy).

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe