Sobota, 19.01.2019, imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza

Opóźnia się przetarg na Promenadę

  • 3.01.2019, 10:02
Opóźnia się przetarg na Promenadę
Ogłoszony w październiku ubiegłego roku przetarg na przebudowę Promenady nadal nie został rozstrzygnięty. Miasto już po raz trzeci przesunęło termin składania ofert.

Pierwotnie oferty wykonawców miały zostać otwarte 20 listopada, później termin przesunięto na 30 listopada, następnie na 18 grudnia, a wreszcie na styczeń. Terminy były zmieniane z powodu wielu pytań od zainteresowanych wykonawców i dodatkowego czasu potrzebnego urzędowi miasta na udzielenie wyjaśnień. Aktualnie termin składania ofert upływa 15 stycznia.

Przypomnijmy, że Promenada ma zostać przebudowana w ramach projektu Rewaloryzacji Doliny Czarnej Przemszy. Na tę inwestycje miasto pozyskało prawie 6 mln zł dofinansowania z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Na zielonych terenach powstanie m.in. plac zabaw, ogród kwiatowy, górka saneczkowa, wybieg dla psów, miejsca do grillowania i gier, planowana jest budowa nowego oświetlenia oraz nowych ścieżek dla pieszych i rowerzystów.

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Max
Max 6.01.2019, 22:49
Jak to ładnie redakcja ujęła "Terminy były zmieniane z powodu wielu pytań od zainteresowanych wykonawców i dodatkowego czasu potrzebnego urzędowi miasta na udzielenie wyjaśnień." Mówiąc precyzyjnie: ujawniło się wiele błędów w dokumentacji przetargowej które ciągle są poprawiane. Mówmy wprost, tym bardziej że jedna z osób z wydziału w dużej mierze odpowiedzialnego za tą i inne porażki ma szanse na zostanie wice prezydentem co raczej gwarantuje kolejne porażki. A może z tego powodu takie nieco dziwaczne tłumaczenie błędów ?

Pozostałe