Sobota, 19.01.2019, imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza

Dzisiaj druga sesja budżetowa

  • 3.01.2019, 11:49
Dzisiaj druga sesja budżetowa
Na 3 stycznia została zwołana sesja, podczas której radni mają uchwalić budżet Mysłowic na 2019 rok.

Uchwała budżetowa była już raz głosowana na sesji, która odbyła się 20 grudnia ubiegłego roku. Większość rady odrzuciła wówczas projekt budżetu. Pisaliśmy o tym tutaj.

Dzisiaj prezydent ponowni przedłoży radnym pod głosowanie projekt budżetu. Początek obrad o godz. 15.00.

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
nikt ważny
nikt ważny 9.01.2019, 11:53
Jestem za referendum ! Katowice nawet wodę mają 3x tańszą i odśnieżane ulice , a u nas wszystko najdroższe i drogi jak w średniowieczu ! Do tego po zakupy zawsze jeżdżę do miast ościennych - jest taniej i większy wybór ! Nawet tankować lepiej poza Mysłowcami !!! O ochronie zdrowia nawet nie wspomnę , do przychodni na Chopina nie można podjechać samochodem , wszędzie słupki i szlabany !!! Poza tym wizyta prywatna tych samych lekarzy , którzy przyjmują w Mysłowicach i w Imielinie w tym drugim kosztuje połowę taniej za tą samą poradę !!! Nie dziwię się więc że jest nas coraz mniej - Mysłowiczan. O bwodnicy też już kompletna cisza ! My Mysłowiczanie kochamy korki i spaliny więc wszystko nam jedno!!!
Max
Max 6.01.2019, 22:45
Budżet uchwalony, czyli kolejny rok po***dnia miasta i rozwarstwienia w stosunku do przyległych miast. Jak widać jedyna szansa na poprawę to lokalne referenda i przyłączenie się do Katowic czy Jaworzna.

Pozostałe