Sobota, 19.01.2019, imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza

Sporo chętnych na stanowisko sekretarza miasta i komendanta straży miejskiej

  • 4.01.2019, 16:17
Sporo chętnych na stanowisko sekretarza miasta i komendanta straży miejskiej
Kto zostanie sekretarzem miasta Mysłowice, a kto pokieruje pracą straży miejskiej w Mysłowicach? Wszystko powinno się wyjaśnić w ciągu kilkunastu najbliższych dni.

Nabór na obydwa stanowiska został ogłoszony w grudniu. Osoby zainteresowane stanowiskiem komendanta straży miejskiej miały czas na składanie dokumentów do 17 grudnia. 27 grudnia upłynął termin składania dokumentów dla osób, które chcą pracować jako sekretarz miasta Mysłowice.

Jak informuje Zespół Prasowy mysłowickiego ratusza, na ogłoszenie o naborze na komendanta odpowiedziały 3 osoby, z czego jedna oferta nie spełnia wymogów konkursowych. Rozmowa z kandydatami odbędzie się 11 stycznia. Przypomnijmy, że dotychczasowy komendant Straży Miejskiej Mysłowice Ginter Płaza osiągnął wiek emerytalny, w związku z czym jeszcze w zeszłym roku złożył wypowiedzenie.

Konkurs na stanowisko sekretarza jest zaplanowany natomiast na 15 stycznia. Komisja konkursowa spotka się z 5 kandydatami. Na konkurs wpłynęło 6 ofert, ale jedna nie spełnia wymogów formalnych. Stanowisko sekretarza miasta jest nieobsadzone od marca 2018 r.

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
KomisjaKonkursowa
KomisjaKonkursowa 10.01.2019, 13:35
A po co trefny konkurs na komendanta jak można z góry zakładać że "wygra" znajomy prezydenta, pewnie Siekanski?

Pozostałe