Sobota, 19.01.2019, imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza

Nowi naczelnicy w urzędzie miasta

  • 4.01.2019, 17:31
Nowi naczelnicy w urzędzie miasta
Prezydent wprowadził kolejne zmiany kadrowe w mysłowickim magistracie. Dwa kolejne wydziały mają nowych naczelników, pracę straciła także dotychczasowa rzecznik prasowa ratusza.

Trzy wydziały mają nowych szefów od czasu objęcia urzędu przez Dariusza Wójtowicza. Od 23 listopada Wydziałem Bezpieczeństwa Publicznego i Reagowania Kryzysowego kieruje wieloletnia bliska współpracownica Wójtowicza Sandra Jędrzejas. Zmienił się także szef Wydziału Organizacyjnego – naczelnikiem została Marta Jabłczyńska, która, jak informuje urząd, jest nowym pracownikiem magistratu. Poprzedni naczelnik Cezary Kiereś za porozumieniem przeszedł na stanowisko głównego specjalisty do Zespołu Radców Prawnych. Zmiany zaszły także w Wydziale Zamówień Publicznych. Jego naczelnikiem została Paulina Łach-Mnich, dotychczasowy pracownik Zespołu Funduszy Pomocowych. - Poprzedni naczelnik tego wydziału Jacek Pańczyk rozwiązał umowę za porozumieniem pracodawcy z pracownikiem – informuje Zespół Prasowy urzędu, który także od nowego roku pracuje w zmienionym składzie. Joanna Frysztacka z dniem 31 grudnia przestała być rzecznikiem prasowym Urzędu Miasta Mysłowice, teraz pracuje w Mysłowickim Ośrodku Kultury na stanowisku koordynatora do spraw marketingu i promocji.

Do tej pory prezydent nie powołał jeszcze swoich zastępców. Na pytanie czy i kiedy zamierza to zrobić ratusz odpowiada, że nie podjął jeszcze decyzji w tej sprawie.

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Max
Max 6.01.2019, 22:52
Kupa czasu po wyborach a dalej tracimy czas. W wielu wydziałach bezkrólewie a na razie dopiero bo długich bólach jeden wice prezydent się wykluł. Niestety sprawy raczej idą w złą stronę. Miało być lepiej a jak widać pan Wójtowicz kompletnie był nieprzygotowany i wygrana go zaskoczyła. Szkoda.
Mysłowiczanka
Mysłowiczanka 5.01.2019, 13:02
To mamy powołanego zastępcę czy nie? Portale podają sprzeczne wiadomości :https://itvm.pl/n/wydarzenia/01/05/wojciech-chmiel-wiceprezydentem-myslowic/

Pozostałe