Sobota, 19.01.2019, imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza

TOZ wygrało konkurs na opiekę nad bezdomnymi zwierzętami

  • 11.01.2019, 15:46
TOZ wygrało konkurs na opiekę nad bezdomnymi zwierzętami
Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami nadal będzie się zajmowało bezdomnymi kotami i psami z terenu Mysłowic. Organizacja wygrała konkurs ogłoszony przez miasto.

Na konkurs wpłynęły dwie oferty – jedna od TOZ, które prowadzi schronisko przy ul. Sosnowieckiej, drugą złożyło Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt Psie Serce z Oświęcimia. Jeśli wygrałoby stowarzyszenie z Oświęcimia, psy odławiane z terenu Mysłowic trafiałyby do schroniska w Chełmku.

Na opiekę nad bezdomnymi zwierzętami miasto w tym roku zamierza przeznaczyć 300 tys. zł. Na taka kwotę opiewała oferta TOZ. Psie Serce wyceniło swoje usługi na 163 tys. zł. Oferta stowarzyszenia z Oświęcimia nie uzyskała pozytywnej oceny formalnej, w związku z czym dotację na zapewnienie opieki bezdomnym zwierzętom w 2019 roku otrzyma TOZ.

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe