Poniedziałek, 18.02.2019, imieniny: Konstancji, Krystiana, Sylwany

One już wiedzą, jak się bronić

  • 30.01.2019, 12:52
One już wiedzą, jak się bronić fot. Straż Miejska Mysłowice
Zakończyła się pierwsza edycja kursu samoobrony dla kobiet zorganizowanego przez Straż Miejską Mysłowice. Przez dwa ostatnie miesiące grupa mysłowiczanek uczyła się jak unikać niebezpiecznych sytuacji i obronić się przed atakiem intruza.

Podczas 12-godzinnego kursu uczestniczki zdobyły wiedzę teoretyczną na temat zachowania podstawowych zasad bezpieczeństwa, niebezpiecznych miejsc na terenie miasta, sposobu postępowania podczas napaści. Zajęcia teoretyczne obejmowały natomiast naukę kopnięć, podstawowych uderzeń, wyjścia z chwytów, czy obronę przed uderzeniami. Swoja wiedzą i umiejętnościami dzielił się z paniami funkcjonariusz Straży Miejskiej Mysłowice mł. insp. Sebastian Stachoń, który jest instruktorem samoobrony i kickboxingu.

Cykl zajęć zakończył się 28 stycznia. Uczestniczki otrzymały certyfikaty potwierdzający ukończenie kursu samoobrony oraz minialarmy osobiste.

Kolejna edycja kursu rozpocznie się już 4 lutego. W zajęciach weźmie udział dwadzieścia pań.

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe