Poniedziałek, 18.02.2019, imieniny: Konstancji, Krystiana, Sylwany

Dzisiaj sesja rady miasta

  • 31.01.2019, 12:21
Dzisiaj sesja rady miasta
Dzisiaj (31 stycznia) odbędzie się sesja Rady Miasta Mysłowice. Rada wybierze nowego I wiceprzewodniczącego, rozpatrzy skargi mieszkańców oraz podejmie uchwały w sprawie wyborów do rad dzielnic.

Na początku obrad radni zajmą się m.in. uchwaleniem Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Mysłowicach na rok 2019 oraz przyjmą sprawozdanie z działalności Miejskiej Komisji Bezpieczeństwa i Porządku za 2018 rok. Rada ma także podjąć decyzję w sprawie ustalenia roku 2019 na terenie miasta Mysłowice Rokiem Stulecia Wybuchu I Powstania Śląskiego.

W porządku obrad jest także rozpatrzenia dwóch skarg mieszkańców na na dyrektora Szkoły Podstawowej nr 9 oraz na działanie Dyrektora Miejskiego Zarządu Gospodarki Komunalnej. Rada ma również przyjąć rezygnację Wojciecha Chmiela z funkcji I wiceprzewodniczącego rady oraz dokonać nowego wyboru na to stanowisko. Przypomnijmy, że rezygnacja Wojciecha Chmiela ma związek z powołaniem go na stanowisko I zastępcy prezydenta Mysłowic.

Porządek styczniowej sesji zawiera również punt dotyczący zarządzenia wyborów do mysłowickich rad dzielnic.

Obrady rozpoczną się o godz. 15.00, można je śledzić na żywo w internecie pod adresem https://tiny.pl/txz9p

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe