Poniedziałek, 18.02.2019, imieniny: Konstancji, Krystiana, Sylwany

Feriada z Mysłowickim Ośrodkiem Kultury

  • 31.01.2019, 16:29
Feriada z Mysłowickim Ośrodkiem Kultury
Zbliżają się ferie. Dla dzieci, które w tym czasie nie wyjeżdżają na zimowy odpoczynek, Mysłowicki Ośrodek Kultury organizuje interesujące zajęcia i wycieczki.

Zajęciach będą organizowane od 11 do 22 lutego w filiach MOK w Brzezince, Brzęczkowicach, Dziećkowicach oraz przy ul. Grunwaldzkiej 7 przez 5 dni w tygodniu. Każdy dzień Feriady to 5 godzin zajęć artystycznych, manualnych, kreatywnych, projekcje filmowe, gry i zabawy ruchowe. Dodatkowo zorganizowane zostaną dwie wycieczki: do Sztolni Luiza w Zabrzu oraz do Palmiarni w Gliwicach. Zapisy na warsztaty trwają – warto się pospieszyć, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona.

Cennik: 80 zł/tydzień + opłata za wycieczkę, 90 zł/tydzień dla dzieci nie biorących udziału w wycieczce, obowiązują zniżki dla rodzeństwa i dla rodzin 3+.

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe