Poniedziałek, 18.02.2019, imieniny: Konstancji, Krystiana, Sylwany

Kontrole na Piasku w ramach mysłowicko-słowackiej współpracy

  • 8.02.2019, 17:55
  • SM Mysłowice/oprac. aa
Kontrole na Piasku w ramach mysłowicko-słowackiej współpracy Fot. Straż Miejska Mysłowice
Funkcjonariusze straży miejskiej wraz ze słowacką grupą szkolącą psy pracujące w służbach „Mil-Fre Orava working combat dogs” przeprowadzili wspólne działania na terenie Mysłowic.

Mysłowickich strażników odwiedziła instruktorka szkolenia psów Magdalena Kasperek wraz z dwoma owczarkami belgijskimi o imionach Judex i Argo oraz dobermanem Vitem.

- Nasze działania skoncentrowały się na dzielnicy Piasek. W godzinach wieczornych skontrolowaliśmy prewencyjnie bramy, podwórza oraz wszystkie klatki schodowe i piwnice. Następnie dokonaliśmy kontroli miejsc przebywania osób bezdomnych rozwożąc w termosach ciepłą herbatę. Cieszy nas, że kolejna grupa szkoląca psy współpracuje z nami dla dobra mieszkańców naszego miasta – informuje Beata Kostrzewa ze Straży Miejskiej Mysłowice.

 

SM Mysłowice/oprac. aa
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe